At Oyunları Oyna
Hoşgeldin Misafir, Sitemizde 6 kategori altında toplam 159 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 56 yorum yaptılar.
evden kaçış oyunları | ssk sorgulama | agario
Anasayfa » Genel »

Zombi Ezmece 2014 Oyunu

Zombi Ezmece 2014

Son yıllarda Dünya genelinde zombi temasına gösterilen ilgi artış göstermiş ve birçok kişi zombi temasının gerek filmlerde, gerek dizilerde, gerekse de oyunlarda ne denli hoş durduğunun farkına varmıştır. Eğer siz de zombi temasını seviyor ve boş vakitlerinizi flash oyunlar ile değerlendirmeyi seviyorsanız, Zombi Ezmece 2014 oynayarak boş vakitlerinizi, eğlenceli bir biçimde değerlendirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Hızlı Oynanış, Bol Eğlence Sizleri Bekliyor

Zombi Ezmece 2014’de amacınız aracınız ile birlikte karşınıza çıkan zombileri ezmek ve bu sayede puanlar kazanarak, en yüksek puanı elde etmektir. Oyuna ilk olarak başladığınızda garaj kısmında aracınıza çeşitli özellikler ekleyerek onu adeta bir ölüm makinesine dönüştürebilir ve zombilere korku salabilirsiniz.

Klavyenizin yukarı ok tuşu ile aracınızı hızlandırabilir, sol ve sağ yön tuşları ile aracınızın dengesini ayarlayabilirsiniz. Zombi Ezmece 2014 ’de dikkat etmeniz gereken en önemli şey, aracınızın yakıtıdır. Eğer yakıtınız biterse, otomatik olarak oyunu kaybetmiş oluyorsunuz. Bu nedenle de bölümlere başlamadan önce, aracınızın ne kadar yakıta sahip olduğuna bakmakta fayda var.

Reklam
Oyunlar İlgili Etiketler :

lvd testi lvd testi ürünlere barkod numarası verilmesi Gebze Etüt Merkezi gebze web tasarım betnano
vinç kumandası | köprü vinç | elektrikli vinç