At Oyunları Oyna
Hoşgeldin Misafir, Sitemizde 6 kategori altında toplam 157 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 56 yorum yaptılar.
friv 3dfrivgames.com| Personal Training | oyun skor tuzla web tasarım
Anasayfa » Genel »

Zombi Ezmece 2014 Oyunu

Zombi Ezmece 2014

Son yıllarda Dünya genelinde zombi temasına gösterilen ilgi artış göstermiş ve birçok kişi zombi temasının gerek filmlerde, gerek dizilerde, gerekse de oyunlarda ne denli hoş durduğunun farkına varmıştır. Eğer siz de zombi temasını seviyor ve boş vakitlerinizi flash oyunlar ile değerlendirmeyi seviyorsanız, Zombi Ezmece 2014 oynayarak boş vakitlerinizi, eğlenceli bir biçimde değerlendirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Hızlı Oynanış, Bol Eğlence Sizleri Bekliyor

Zombi Ezmece 2014’de amacınız aracınız ile birlikte karşınıza çıkan zombileri ezmek ve bu sayede puanlar kazanarak, en yüksek puanı elde etmektir. Oyuna ilk olarak başladığınızda garaj kısmında aracınıza çeşitli özellikler ekleyerek onu adeta bir ölüm makinesine dönüştürebilir ve zombilere korku salabilirsiniz.

Klavyenizin yukarı ok tuşu ile aracınızı hızlandırabilir, sol ve sağ yön tuşları ile aracınızın dengesini ayarlayabilirsiniz. Zombi Ezmece 2014 ’de dikkat etmeniz gereken en önemli şey, aracınızın yakıtıdır. Eğer yakıtınız biterse, otomatik olarak oyunu kaybetmiş oluyorsunuz. Bu nedenle de bölümlere başlamadan önce, aracınızın ne kadar yakıta sahip olduğuna bakmakta fayda var.

Reklam
Oyunlar İlgili Etiketler :

pasta tarifleri online holdem poker angry birds indir at oyunları cem 16 yaşındayım deli oyunlar pepe oyunları oyun tufanı uyuz oyun Tiramisu Tarifleri oyun oyun oyun oyun Personal Training ürünlere barkod numarası verilmesi gebze özel matematik dersi
pulsuz yukle | at oyunları oyna | oyun | Subway Surf | Oyunlar euro truck simulator oyna

Irak Nakliye azerbaycan-nakliye romanya nakliye lojistik nakliye lojistik tasimacilik yunanistan nakliye karayolu tasımacılık karayolu nakliye sırbistan nakliye hırvatistan nakliye arnavutluk nakliye Rusya nakliyat Suriye nakliyat Ukrayna nakliye Uluslararası lojistik Yunanistan nakliyat Azarbaycan nakliyat Belcika nakliyat Bulgaristan nakliyat çek cumhuriyetin akliyat Hollanda nakliyat Hollanda nakliye irak nakliyat Kazakistan nakliye Kibris nakliyat Kirgizistan nakliyat Lojistik şirketleri Macaristan nakliyat Nakliye sirketleri Polonyanakliyat Romanya nakliyat